czwartek, 17 października 2013

Tesla Purple Plates

Ostatnio włócząc sie od strony do strony o Tesli trafiłam na coś dziwnego. W sprzedaży istnieją tzw. purpurowe płytki Tesli. Można ją zakupić w sklepie z egzoteryką. Ceny wachają się od ok. 400 zł za dużą płytkę do ok. 70 za wersję w postaci amuletu :) Płytka ta ma być źródłem życiodajnej energii.
A oto wspaniałości, które plytka jest podobno wstanie zrobić:
"Na dużą płytkę kładzie się zakupy żywnościowe na około 15 minut, płytka zmienia polaryzację produktów, czyli sprawi, że wszystkie użyte do produkcji niezdrowe chemikalia i dodatki przestają być dla nas szkodliwe. Wino złej jakości pozostawione na płytce zamienia się w ocet, natomiast w miarę dobre wino, lub whisky staje się wspaniałe, m.in. dlatego zabroniono sprzedaży płytek w Japonii (ludzie kupowali średniej jakości alkohol zamiast drogiego - co spowodowało spadek obrotów).
Banany, które psują się w ciągu jednego dnia, jeśli nie są w lodówce, na płytce leżą ponad tydzień i nie mają śladu zepsucia.

Mniejsze płytki znane i popularne na całym świecie, pomagają i przyspieszają leczenie (migrenowe bóle głowy, rany, bóle stawów - kładzie się ją w miejscach gdzie boli, lub pod poduszkę czy pod prześcieradło na noc, nosi się w kieszeni, lub jako zawieszony dysk na sznureczku na szyi, itp). Nosi się je także przy sobie, żeby podnieść swoją wibrację i trzymać złe wibracje z daleka (np. bardzo pomocna przy medytacjach)."

A oto co o płytkach mówi ich wynalazca Ralph Bergstresser (jeśli ktos jest zainteresowany tylko związkiem z Teslą to jest nawiązanie w ostanim zdaniu wypowiedzi tego Pana, którą pogrubię):"Ludzie Hunza mieszkali od wieków w bardzo nieprzystępnym obszarze wysoko w Himalajach odcięci całkowicie od współczesnego świata. Nie była dostępna żadna elektryczna siła czy nowoczesny sprzęt. Lud Hunza liczył kilka tysięcy ludzi i przetrwał przez 500 lat. Wielu z tych ludzi dozyli wieku 150 lat i niczym wyjątkowym nie jest dla niektórych życie do 200 lat. Ci wyjątkowi ludzie są wegetarianami wyłączając ryby. Każda osoba uprawia swoją ziemię, która jest przekazywana przez rząd w momencie urodzenia. Ich życie jest trudne, ponieważ warunki, w których żyją są surowe. Wysokość nad poziomem morza jest wysoka, temperatura jest zimna i nie wolno zatrudniać pracowników lub pomagaćw uprawie swojej ziemi, która jest płodna i wolne od oprysków i chemikaliów. Woda używana do nawadniania ich upraw rolniczych spływa z gór i jest krystalicznie czysta. Woda, którą piją jest mętną, żyjącą, energetyczną wodą zmienioną przez naturę i  teraz zawiera wszystkie minerały niezbędne do dobrego zdrowia i długiego życia.

Uzdrawiające moce rzeki Ganges
Przez tysiące lat rdzenna ludność Indii używałą wody z rzeki Ganges do uzdrowiania. Galonowe dzbanki tej wody z Gangesu były przechwowywane przez ponad pół wieku na Uniwersytecie w Kalkucie i nadal sa całkowicie wolne od bakterii. "Co powoduje, że wody rzeki Ganges w Indiach, mają tak fantastyczne moce uzdrawiania?" Mimo, że to była jedna z największych tajemnic natury, sekret tej cudownej wody jest obecnie znany.
Dopływ wody, która ostatecznie trafia do rzeki Ganges, pochodzi i rozpoczyna długą podróż  wysoko w Himalajach. To tam, wysoko w górach, gdzie atmosfera jest czysta i przejrzysta,  przyroda zaczyna naturalny proces tworzenia specjalnej wody. Proces ten zaczyna się, gdy góry i ich pokrywa snieżna  jest bombardowana przez wyższe energie wszechświata: znaną jako energia kosmiczna. To bombardowanie przez 4-wymiarową energię zmienia atomową i molekularna strukturę  skał i granitu, które tworzą te wspaniałe góry, a to z kolei, zmienia chemię śniegu i wody płynącej przez nie w dół do niziny. Ta chemiczna zmiana daje Życiodajną Siłę Energii wodzie. To jest zyciodajna Siła Energii, która stała się teraz zawiłą częścią wody, która produkuje uzdrawiające cuda rzeki Ganges.

Klucz jest znany
Klucz do tego zjawiska jest teraz znany i jest wykorzystywany do produkcji produktów energetycznie innowacyjnych. 
Jak te jednostki pracują. Atomowa struktura....naszych produktów została zmieniona. Proces ten (własności) przenosi te produkty w rezonans i harmonię z podstawową energią (wolną energią) wrzechświata. Urządzenia te są jak aparaty nadawczo odbiorcze. Tworzą wokól siebie pole energii życiowej, która przenika każdą materialną substancję.. przez osmozę. wielkośc masy zmienionego materiału, będzie się różnic dla każdego produktu i aplikacji.

Najważniejszą energii w naszym życiu ... jest nasza własna energia witalna. Atomowa struktura naszych produktów została zmieniony tak, że jest w harmonii, w zgodzie , albo w rezonansie z drganiami siły życiowej. Produkty wytwarzają pole energii wokół siebie i przez "osmozę" , energia ta przenika każdą żywą istotę , w tym pojedyncze osoby, rośliny lub zwierzęta. Z radionic(?) sprzętem życiodajne siły energii mogą być  mierzone w jednostkach. NA przykład, powiedzmy w skali od 1 do 100 odczytywana energia osoby może byc od dwudziestu do dwudziestu pięciu. Kiedy osobie doręczana jest energia płytki, odczyt natychmiastowo zwiększa się do dziewięćdziesięciu lub dziewięćdziesięciu pięciu w tej skali. Częstotliwość tej "życiodajnej energii" nie może być bezpośrednio mierzona przez każde znane urządzenie. 
Potrzebne było wiele lat badań i studiów do wprowadzenia tych produktów. Do postępu naukowego poza konwencjonalnymi dziedzinami potrzebny jest ciekawski umysł. To wszystko zaczęło się w Indiach ponad czterdzieści lat temu, kiedy byłem gościem maharadży. Miał ośmioletniego syna, ktory był bardzo chory. Zapytałem czy ma zamiar wezwac lekarza. Powiedział "Nie, wysłaliśmy człowieka po uzyskanie trochę świętej wody z rzeki Ganges. W ciągu trzech dni człowiek dotarł z galonem wody. Podali wodę choremu chłopcu..i jak magia, dziecko zostało uzdrowione i wraca do normy. Dla mnie, cud jest niezdolnym do zrozumienia faktem naukowym. Jak woda mogła wyleczyć dziecko? To był problem. To było wydarzenie, ktore uruchomiło mój ciekawy umysł, aby odnaleźć odpowiedź i to doprowadziło mnie do obecnej wiedzy. Moje konkluzje po wielu latach badań. Bóg jest energią. Bóg jest Miłością, Pozytywną Energią jest Miłość."Życiodajną Energią" jest Bóg.

Przypis
Doświadczenie Ralpha z synem macharadży doprowadziły go do.. rozmowy ze słynnym naukowcem dr. Nikola Teslą w 1942. Tesla powiedział : "Jeśli chcesz odnaleźć tajemnicę wszechświata, myśl w kategoriach energii, częśtotliwości i wibracji" I spędziłem ostanie 50 lat robiąc tylko to, a moje produkty są bezpośrednim wynikiem tego badania".

Ogólnie ja podchodzę do tego typu spraw na zasadzie jesli komus pomaga to niech sobie stosuje co tylko mu przyjdzie do głowy, byle nie szkodzić innym. Dodam, że występują jeszcze czarne płytki Tesli, których zadaniem jest ochrona przed promieniowaniem elektromagnetycznym.

Oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie weszła w inny temat, który mnie przy okazji zaintrygował. Jak w przypadku wpisu a machine to end war pojawił się odemnie dodatek o eugenice tutaj chwile zatryzmam się na plemieniu Hunza. 


Jak była mowa wyżej, lud ten zyje w odcięciu od "cywilizowanego" świata, żeby do niech dotrzeć trzeba podołać niebezpiecznej wyprawie przez góry oraz posiadać zezwolenie władz pakistańskich oraz imienne zaproszenie krola Hunzów. Pomijając fakt naturalnego sposobu życia, pozbawionego stresu, pożywienia pozbawionego chemii  wydają się istnieć jeszcze inne przyczyny ich długowieczność. Dla osób szperających w różnych alternatywnych terapiach nie są one niczym nowym, jednak nie są one dopuszczane do wiedzy ogólu i nie uczy się o nich w szkołach. 
Mam na myśli olej z pestek moreli stosowany powszechnie prez Hunza. Od dziecka wpaja się nam jak niebezpieczne jest zjadanie zawartości pestek, jednak istnieją teorie mówiące o ich działaniu przeciwnowotworowym, ze względu na obecność wit.B17 czyli amygdaliny. Nie będę się zaglębiała w ten temat jeśli kogoś zainteresował w internecie znajdzie co trzeba.
Za to chwile dlużej zatrzymam się przy głodówkach. Akurat ten temat pojwił się na moich studiach. Stwierdzono, że jednodiowy post raz w miesiącu (cykliczna glodówka jednodniowa- ADF- Alternate Day Fasting) zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby wieńcowej serca. Badania przeprowadzone w Utah w latach 70-tych wykazały, że w porównaniu z generalną populacją śmiertleność spowodowana choroba wieńcową serca wśród wyznawców Kościoła Jezusa Chrustusa Świętych w Dniach Ostatnich (Mormoni) była niższa. U Mormonów stosowany jest post w pierwszą niedzielę każdego miesiąca. Cykliczna głodówka prowadzi do:
- spalania naturalnych zapasów organizmu co prowadzi do spalania nagromadzonych pokładów tłuszczu, białek złogowych, usuwania toksyn,
-post oczyszczający organizm z zalegających toksyn powoduje odnowę biologiczną, regenerację i porawe samopoczucia,
-powoduje wzrost serotoniny i spadek poziomu dopaminy,
-zmniejsza ryzyko występowania chorób serca i układu krążenia,
-powoduje spadek częstości występowania choroby wieńcowej serca o 12% niezależnie od wieku, plci, BMI,
-ogranicza rozwój otyłości , cukrzycy, powoduje spadek cisnienia.

Należy jednak pamiętać, żeby nie stosować głodówk długotrwałych gdyż nie przynoszą one pozytywnych skutków zdrowotnych, a wręcz stanowią zagrożenie.

Jeszcze jedną rzeczą, którą wyłapałam w informacjach na temat Hunzów to fakt, że pijają szklaneczkę wina dziennie, ale o tym chyba też nie muszę nic pisać, bo ten model postępowania jest powszechnie znany.

Jeszcze na koniec mala poprawka wypowiedzi pana Ralpha, Hunzowie nie są wegetarianami, jednak mięso bardzo rzadko gości na ich stołach.

Wypowiedź  Ralph'a Bergstresser'a w oryginale: 
("The HUNZA people have lived for centuries in a very remote area high up in the Himalayan Mountains cut off completely from the modern world. No electrical power or modern machinery is available. The Hunza people number several hundred thousand and have survived for over 500 years. Many people live to an age of 150 years, and it is not uncommon for some to live to 200 years of age. These amazing people are vegetarians except for fish. Each person farms their own land, which is donated by the government at time of birth. Their life is difficult because the conditions they live under are harsh. The altitude is high, the temperature is cold and they are not allowed to hire servants or help in tilling their land which is fertile and free from sprays and chemicals. The water used for irrigation on their agriculture crops flows down from the mountains and is crystal clear. The water they drink is cloudy, living, energized water that has been altered by nature and now contains all of the minerals required for good health and long life." Ralph Bergstresser. 
Healing Powers of the Ganges River
"For thousands of years the native population of India have used the water from the Ganges River for healing. Gallon jugs of this water from the Ganges have been stored for over half a century at the University of Calcutta, and are still completely free of bacteria. "What causes the Ganges River Water in India to have such fantastic healing powers?" Although this has been one of the great mysteries of nature, the secret of this miracle water is now known.
"A tributary of water, that eventually finds its way into the Ganges River, originates and begins its long journey from high in the Himalayan Mountains. It is there, high in the mountains where the atmosphere is clear and clean, that nature begins the natural process of creating a special water. This process starts when the mountain and its snow cover is bombarded by the higher energies of the Universe: known as cosmic energy. This bombardment by cosmic 4th dimensional energy alters the atomic and molecular structure of the rocks and granite that constitute these magnificent mountains, and in turn, changes the chemistry of the snow and water as it flows over them and down to the lowlands. This chemistry change is adding the Life Force Energy to the water. It is the Life Force Energy, which has now become an intricate part of the water, that produces the healing miracles of the Ganges River." Ralph Bergstresser.
The Key is Known
"The key to this phenomenon is now known and is utilized to produce the products of Energy Innovation Products.
"How do these units work. The atomic structure ... of our products has been altered. This process (proprietary) brings these products into resonance or harmony with the basic energy (free energy) of the universe. These devices are like transceivers (receivers and transmitters). They create a field of life force energy around themselves that will penetrate any material substance ... by osmosis. The size of the mass of the altered material will vary with each product and application....
"The most important energy in our life ... is our own vital energy. The atomic structure of our products has been altered so that they are in harmony, in tune, or in resonance with the life force vibration. The products create a field of energy around themselves and by 'osmosis', this energy will penetrate any living thing including an individual, plant or animal. With radionic equipment, the life force energy may be measured on an individual. For example, on a scale of say from 0 to 100, the energy reading of a person might be twenty to twenty-five. When the person is handed an energy plate, the reading will instantly increase up to ninety or ninety-five on the scale. This is an indirect method of proving the product. The frequency of this 'life force energy' can not be measured directly by any known device.
"Many years of research and study were required to bring about these products. A curious mind is required for scientific progress outside of the conventional realms. This all started in India over forty years ago when I was guest of a maharajah. He had an eight month old son that was very sick. I asked if he was going to get a doctor. He said 'no, we have sent a man to obtain some holy water from the Ganges River.' In three days, the man came with one gallon of water. They fed the water to the sick child ... and like magic, the child was healed and back to normal. To me, a miracle is the inability to understand a scientific fact. How could the water cure the child? That was the problem. It was this incident that triggered my curious mind to find the answer and this led me into the present knowledge. My conclusions after many years of research. God is Energy. God is Love, Positive Energy is Love. The 'Life Force Energy' is God." Ralph Bergstresser.

Footnote

Ralph's experience with the maharajah's son led him to: "... a conversation with the famous scientist, Dr. Nikola Tesla in 1942. Tesla said, 'If you want to find the secrets of the Universe, think in terms of energy, frequency and vibration.' I spent the last 50 years doing just that, and my products are a direct result of this investigation." Ralph Bergstresser.)

                                                                                                                  A.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz